Kategoria: Katalog
[kasuj kryteria]
torunskiefirmy.pl to serwis stworzony w celu ułatwienia dotarcia do informacji na temat firm i instytucji działających na terenie Torunia oraz okolic.

Wybór wpisu

Aby zapoznać się ze szczegółami konkretnego wpisu prosimy wybrać jeden z linków 'zobacz szczegóły'. Kliknięcie w buton 'WYBIERAM' prowadzi do podstron formularza rejestracyjnego (w przypadku rejestracji danych) lub kontaktowego (w przypadku wpisu podstawowego i rozszerzonego) - opis poniżej.

 
  • więcej informacji o firmie/instytucji
  • więcej słów kluczowych i kategorii
  • samodzielna edycja danych
  • wyższe pozycje wpisu w wynikach wyszukiwania
  • częstsze wyszukiwanie w serwisie i w Google
  • i inne
 
  zobacz szczegóły » zobacz szczegóły » zobacz szczegóły »
Opcja: rejestracja
danych
wpis
podstawowy
wpis
rozszerzony
Cena (abonament): 0 zł* 120 zł
netto rocznie
200 zł
netto rocznie
 

 
 

Wybranie rejestracji danych prowadzi na podstronę formularza rejestracyjnego, w którym poprzez podanie loginu w formie adresu email i hasła, tworzone jest Państwa konto w serwisie 'torunskiefirmy.pl'. Po wypełnieniu formularza wysyłana jest wiadomość zwrotna na podany wcześniej adres email, którą należy potwierdzić klikając w odpowiednio spreparowany link znajdujący się w treści wiadomości lub poprzez przeklejenie linku do paska adresu przeglądarki i uruchomienie go. Procedura ta potwierdza prawdziwość podanego adresu email i aktywuje zarejestrowane wcześniej konto. W tym momencie po zalogowaniu się możliwa jest pełna edycja danych w koncie.

Wybór wpisu podstawowego lub rozszerzonego prowadzi na podstronę formularza kontaktowego, w którym prosimy o podanie informacji umożliwiających nam bezpośredni kontakt z Państwem celem omówienia oferty. Wybór w tym miejscu jednego z płatnych wpisów i późniejsze wypełnienie formularza kontaktowego nie jest wiążące (nie stanowi zamówienia) i służy jedynie zasygnalizowaniu Państwa zainteresowania tematem.

* cena 0 zł dotyczy firm i instytucji zlokalizowanych na terenie gminy Toruń (dla pozostałych cena wynosi 70 zł netto rocznie)

 
 

Schowek:

Schowek jest pusty.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej www.torunskiefirmy.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.