Kategoria: Katalog
[kasuj kryteria]
torunskiefirmy.pl to serwis stworzony w celu ułatwienia dotarcia do informacji na temat firm i instytucji działających na terenie Torunia oraz okolic.

O nas

logo http://stronyinternetowe.pl Zespół nasz, jako firma IT.PStudio, z powodzeniem realizuje przedsięwzięcia w zakresie projektowania, realizacji i hostingu serwisów WWW oraz sklepów internetowych. Wychodzimy naprzeciw potrzebom przedsiębiorców umożliwiając pozyskanie wysokiej jakości usług przy zachowaniu atrakcyjnych warunków cenowych. Podkreślić pragniemy jeszcze jedną korzystną cechę, którą udało nam się wypracować, mowa o znacznej elastyczności pozwalającej nam na realizację zleceń począwszy od prostej, niedużej strony WWW, skończywszy na rozbudowanych sklepach on-line oraz zaawansowanych systemach dających klientowi pełną swobodą w kwestii samodzielnej aktualizacji oraz rozbudowy serwisu. Szczegóły pełnej oferty, naszych klientów oraz przykłady zrealizowanych przez nas serwisów znajdziecie Państwo pod adresem www.stronyinternetowe.pl


logo http://pakiety.pl Serwis 'pakiety.pl' poświęcony jest najtańszym usługom proponowanych przez naszą firmę. Nasza oferta pakietowa łączy wysoką jakość z funkcjonalnością oraz kompleksową obsługą a bardzo atrakcyjne ceny powodują, że z pakietów może z powodzeniem skorzystać każda mała i średnia firma. Usługa ta swoim zakresem obejmuje: stworzenie strony www, hosting - utrzymanie na serwerze oraz rejestrację w wyszukiwarkach a w przypadku opcji StartPlus i StartPro dodatkowo umożliwia samodzielne zarządzanie treścią (CMS). Po więcej informacji odnośnie oferty pakietowej zapraszamy do serwisu www.pakiety.pl


  Zespół IT.PStudio
logo http://itpstudio.pl


Schowek:

Schowek jest pusty.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej www.torunskiefirmy.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.