Kategoria: Katalog
[kasuj kryteria]
torunskiefirmy.pl to serwis stworzony w celu ułatwienia dotarcia do informacji na temat firm i instytucji działających na terenie Torunia oraz okolic.

O serwisie

torunskiefirmy.pl - internetowy katalog firm i instytucji z Torunia i okolic Bogate doświadczenie w realizacji rozwiązań użytecznych dla internautów w połączeniu z ciągłymi problemami znalezienia źródła przystępnej, wygodnej i rzetelnej informacji na temat firm, instytucji, produktów i usług skłoniło nas do podjęcia działań zmierzających do opublikowania przyjaznego katalogu z danymi podmiotów zlokalizowanych na terenie miasta Torunia i okolic - 'torunskiefirmy.pl'

Celem naszym jest zgromadzenie jak największej ilości aktualnych danych, ich rozszerzanie oraz sprawdzanie poprawności w kolejnych latach. Liczymy, że nasz serwis stanie się wiarygodnym i kompletnym zbiorem pozwalając mieszkańcom Torunia, jak rownież osobom przyjezdnym w sposób wygodny wyszukiwać niezbędne informacje. Serdecznie zachęcamy do korzystania i współtworzenia katalogu, dodawania niezgłoszonych firm i instytucji oraz zgłaszania wszelkich nieprawidłowości i błędów.


Jak reklamujemy serwis torunskiefirmy.pl

Poniżej przedstawiamy formy stosowanej przez nas reklamy mającej na celu osiągnięcie jak największej popularności naszego serwisu. Stosujemy nośniki tradycyjne takie jak: radio, prasa, reklama na pojazdach, ale olbrzymi nacisk kładziemy również na widoczność serwisu torunskiefirmy.pl oraz wpisów poszczególnych firm/instytucji w wyszukiwarkach internetowych. Im pełniejszy jest wpis, im więcej informacji dostarcza tym wyższa szansa na jego skuteczne wyszukanie zarówno w wyszukiwarce naszego serwisu jak i wyszukiwarkach internetowych.

 

Schowek:

Schowek jest pusty.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej www.torunskiefirmy.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.