Kategoria: Katalog
[kasuj kryteria]
torunskiefirmy.pl to serwis stworzony w celu ułatwienia dotarcia do informacji na temat firm i instytucji działających na terenie Torunia oraz okolic.
Katalog » Zdrowie i uroda » Służba zdrowia »

NFZ

porcjuj wyniki po:
Unikalne wyniki w kategorii 'NFZ' i jej podkategoriach:
DRUKUJ
Firmy: od 1 do 1 z 1  
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Terenowy Oddział Toruń
 [zobacz więcej]
pon.: 7:00-11:00
wt.: 7:00-11:00
śr.: 7:00-17:30
czw.: 7:00-11:00
piąt.: 7:00-11:00
Józefa Św. 53/59, Toruń

tel.: (56) 610 11 82
NFZ
Firmy: od 1 do 1 z 1  
Schowek:

Schowek jest pusty.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej www.torunskiefirmy.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.